Sıkça Sorulan Sorular | MaldoFX

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Hesap açmak çok basit. Anasayfamızda yada aşağıda yer alan “Hesap Aç” butonuna tıklayın ve istenilen bilgileri doldurun.
Hesap açmak için gerekli yönlendirmeleri içeren kısayol ve platformumuzu için indirme linkiniz mail adresinize gönderilecektir.
Ayrıca sayfamızdan uygulamalarımızı indirip kurarak ve oradaki gerçek/demo hesap açma yönergelerini kullanarak hesabınızı kendiniz de oluşturabilirsiniz.

Hesap açma işlemleri birkaç dakikada içerisinde tamamlanır. Tüm işlemler özellikle size zaman kazandırmak için otomatikleştirilmiş ve kolaylaştırılmıştır.
Hesap aç formunu doldurduğunuz anda, size email / whatsapp ile gönderilen linkten yada MT5 programı üstünden hesabınızı oluşturabilirsiniz. İşlem yapabilmeniz için ise hesabınıza para yatırmanız gerekiyor. Hesap oluşturduktan sonra para yatırmak için lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin.
Kendinizin neler yapabileceğini ve diğer platformlardan farkımızı görmek için isterseniz $100.000’a kadar sanal para bakiyesine sahip bir demo hesap oluşturabilirsiniz.
Gerekli Belgeler
Resmi ve fotoğraflı bir kimlik belgesi göndermeniz yeterlidir. Bu belge; nüfus cüzdanınız, sürücü ehliyetiniz ya da pasaportunuz olabilir. Kimlik belgesi üzerinde doğum tarihiniz, adınız ve soyadınız net bir şekilde yer almalıdır. Bunlara ek olarak, yasa gereğince ikamet adresinizi de doğrulamanız gerekir. Bunun için adınıza düzenlenmiş olan ve açık adresinizin yer aldığı telefon, internet, elektrik ya da su faturalarından birini ya da e-devletten alınan ikametgah belgenizi göndermeniz gerekmektedir. Tüm lisanslı aracı kurumlarda, yatırımcıların güvenliğini sağlamak için bu prosedürler işlemektedir. Uygulanabilir veri koruma yasası uyarınca sizinle ilgili topladığımız her türlü bilgiyi korumak yasal görevimizdir. Verinizi güvende tutmak ve bu bilgiye yetki dışına ulaşılmasını engellemek amacıyla güvenlik standartlarını korumak için en son teknolojileri ve şifreleme yazılımını kullanmaktayız. Sadece çok az sayıdaki yetkili birimlerde belgeleriniz kontrol edildikten sonra imha edilmektedir.
Hayır, pasaportunuza ihtiyacımız yok. Kimlik belgesi ve ikamet adresinizi doğrulayan bir belge; e-devlet ikametgah belgesi ya da adınıza düzenlenmiş ve açık adresinizin bulunduğu telefon, internet, su veya elektrik faturası yeterli olacaktır.
Daha önce gönderdiğiniz belgeler geçerliliğini koruyorsa yeni belge göndermenize gerek yoktur. Eğer eski evraklarda değişiklik var ise, güncel belgeleri göndermeniz gerekmektedir.
Hesap açılışı sırasında verilen bilgilerin doğru ve gerçek olması tamamen hesabı açan kişinin sorumluluğundadır. Zamanla bu bilgilerde herhangi bir değişiklik olmuşsa veya bilgileri girerken hatalı olduğunu farkettiğiniz takdirde, hemen konu ile ilgili olarak yatırım uzmanınızla yada müşteri temsilcinizle, bilgilerinizi güncellemek için iletişime geçmelisiniz. Güncel ve gerçek olmayan bilgiler ile yapılan işlemlerden doğabilecek sorunlar hukuki olarak tamamen hesap sahibinin sorumluluğundadır.
İşlem Koşulları

Standart hesaplarımızda da oldukça cazip ve düşük spreadler sunmakla beraber, spreadlerimiz farklı hesap türlerine göre de farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için “Spread Oranları” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Standart hesaplarımızda da oldukça cazip ve düşük spreadler sunmakla beraber, spreadlerimiz farklı hesap türlerine göre de farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için “Spread Oranları” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Maldo FX, 3 farklı büyük banka ile eş zamanlı çalışarak, buradan gelen güncel fiyatları sizler için karşılaştırarak, en uygun fiyat – spread oranları ile sizlere sunuyor. Bu sayede daha hesap açıp yatırım yaptığınız an alış-satış işlemlerinde masraflarınızı azaltıyor ve kazançlı çıkmanızı sağlıyoruz. Fiyat sağlayıcılarımızı “Hakkımızda” sayfasında görebilirsiniz.

Maldo FX olarak tüm yatırımcılarımıza %40 hoşgeldin bonusu hediye etmekteyiz. Bunun dışındaki bonuslarımıza ve aylık promosyonlarımıza “Promosyonlar & Bonuslar” sayfamızdan erişebilirsiniz.
Tek bir seferde yatırılacak minimum miktar 100 USD'dir.
Şirketimiz işlemlerinizden veya sonrasında herhangi bir komisyon almamaktadır. Ancak para ödeme (yatırma-çekme) sistemleri tarafından bazı komisyonlar alınabilir.
Minimum para çekme miktarı 100 USD’dir.
Para çekme istekleri aynı iş günü içinde işleme koyulur ve tamamlanır. Ancak Cuma günü saat 17:00 dan sonra yapılan istekler bir sonraki ilk iş günü olan Pazartesi içerisinde işleme konur.
Hesabınızı kapatmak isterseniz, lütfen İletişim sayfasından mesaj/e-posta gönderin veya müşteri destek departmanımızla iletişime geçin.
İşlem Koşulları

Maldo FX , European Foreign Exchange Commission (EFEC) lisansı ile kaldıraçlı alım-satım piyasalarında aracı olmaya yetkilendirilmiş olup, lisanslı ve güvenilir bir aracı kurumdur. Lisans belgemizi “Lisans ve Regülasyon” sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Maldo FX'te yapılan yatırımlar EFEC lisans ve regülasyon kuralları gereğince EEA tarafından yetkilendirilmiş aracı bankalardaki hesaplarda, Maldo FX'in hesaplarından bağımsız olarak tutulmaktadır. Bunun sonucunda fonlamalar tarafsız ve risk içermeyen hesaplarda korunur. MaldoFX, şirketin şahsi giderleri için bu yatırımları kullanamaz ve bunu üçüncü şahıslara aktaramaz.

Hızlı Menü
Ücretsiz
Demo Hesap Aç

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Uzman Yatırım Danışmanlarımıza Forex dünyasına dair aklınıza takılan her şeyi sorun. Mesai saatleri içerisinde ücretsiz arayalım.