Lisans & Regülasyon | MaldoFX

Maldo FX Lisans & Regülasyon

­European Foreign Exchange Commission

Maldo FX Global Markets, EFEC (European Foreign Exchange Commission) tarafından EFC 422-T59 nolu lisansa sahip olup, tam denetime tabiidir. ­European Foreign Exchange Commission üyeliğini sorgulamak ve bilgi almak için efeceu.com sitesi kontrol edilebilir.

maldo fx lisans

Maldo FX Güvenilir mi?

Maldo FX, bünyesindeki yatırımcıların ve ortaklarının fonlarının güvenliğini sağlamak ve birlikte çalıştığı likidite sağlayıcılara karşı da yatırımcısının yanında yer almak için birden fazla önlem almıştır. Bunların en önemlileri; ayrıştırılmış banka hesapları sistemi, lisans ve sigorta fonu gibi uygulamalar olarak sayılabilir. Yatırımcılar tarafından yapılan tüm fonlamalar EFEC tarafından yetkilendirilmiş bankalarda, Maldo FX'in mevcut varlıklarından ve operasyonel giderler için kullandığı hesaplardan tümüyle bağımsız ve ayrıştırılmış hesaplarda garanti altında tutulmaktadır.

maldo fx sigorta

Maldo FX ile Tüm Fonlarınız Sigorta Altında

Likidite sağlayıcılardan kaynaklı oluşabilecek sorunlara karşı yatırımcı fonlarını garanti altına almak ve herhangi bir sorunda tarafsız arabuluculuk için EFEC kurumu sigorta fonuna dahildir. Kaldıraçlı alım – satım işlemlerinde tüm dünyada daha kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek için EFEC lisansı ile yetkilendirilmiştir. Lisans bilgi ve belgeleri şeffaf bir şekilde tüm müşterilerle paylaşılmakta olup; denetlenme, kontrol ve hesap vermek konusunda EFEC kurumu tam yetkilidir. Bu kapsamda oluşabilecek uyuşmazlıklar için tüm lisans/regülasyon bilgilerimiz açık tutulmaktadır.

Hızlı Menü
Ücretsiz
Demo Hesap Aç

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Uzman Yatırım Danışmanlarımıza Forex dünyasına dair aklınıza takılan her şeyi sorun. Mesai saatleri içerisinde ücretsiz arayalım.